Son Yazılar

Camın Kullanım Alanları

Endüstriyel ve günlük alanlarda en çok kullanılan malzemelerin başında cam gelmektedir. Gündelik hayatı kolaylaştıran, maksimum oranda güvenlik sağlayan camın…

Daha fazla oku

Camın Üretim Süreci

İnorganik bir madde olan cam, malzemeciler tarafından aşırı soğutulmuş bir sıvıya da benzetiliyor. Üretilen cam malzemeye göre farklı prosesler…

Daha fazla oku

Camın Tarihi

Geçmişi M.Ö.3.000'li yıllara kadar uzanan camın bronz çağda keşfedildiği biliniyor. Aslında camın buluşu ve camın tarihi ile ilgili 2…

Daha fazla oku

Yeni Sitemiz

11 ürün tipi, 130 marka, 870 model cam üreten markamız kalitesini yansıtan bir web sitesiyle yeniden karşınızda olmaktan büyük…

Daha fazla oku

Değişimi ve Yeniliği İtici Güç Olarak Referans Alan Uğurlu Oto Cam, Dünyaya Değer Katan Ürünler Tasarlıyor.

Uğurlu Oto Cam

Kalite, güven ve hizmet geleneklerini günümüze kadar sürdürmeyi başaran Uğurlu Cam, gelişen teknolojilerden aldığı destekle sektöre yön vermeyi başarmıştır. Otomotiv ana sanayine orijinal parça tedarik eden firmamız, sahip olduğu bilgi birikimini konusunda uzman kadrolarla geleceğe taşır. Dünya markalarıyla rekabet edecek konuma erişen modern tesislerimiz, değişen tüketici taleplerini eksiksiz olarak karşılamak için verimli üretim hedeflerine ulaşmayı görev edinmiştir.

card-image-1

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörlerde; güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve ilk akla gelen çözüm ortağı olmak için ekip çalışmasının önemine inanan firmamız, müşteri memnuniyetine verdiği değerle kesintisiz hizmeti ihtiyaç duyulan her yere götürmeyi hedefler.

AR-GE

Yaptığımız AR-GE çalışmaları eşliğinde elde ettiğimiz verileri, doğru analiz ederek işimizi geliştirmek için kullanırız. "Yetenek Yönetimi" yapmak, gelecek neslin ekiplerini ve yöneticilerini oluşturmak sürekli gelişim felsefemizin bir sonucudur. Yenilikçi fikirleri teşvik eder ve destekleriz.

rnd
card-image-2

Misyonumuz

Sahip olduğu sorumluluk bilinciyle; müşteriden çalışana, toplumun farklı kesimlerinden çevreye kadar her kesime duyarlı olan anlayışımız, sahip olduğu deneyimi gelecek nesillere aktarmak için çalışır. Sahip olduğumuz deneyimi yeni nesil anlayışla harmanlar, kaynakları verimli bir şekilde yönetir, düzenli iyileştirme metotları geliştirir, rekabetçi çözümler üretir, teknolojik yeniliklere ayak uydurur, stratejilerimizi sadece çağın değil gelecek nesil avantajı için belirleriz.

Sürdürülebilirlik

Güvenilir ve kaliteli cam için risk temelli yaklaşımı üretim sürecinin her aşamasına yayarız. Dünya pazarında rekabetçi bir konuma yerleşebilmek için hedefimiz; verimli üretimi yaygınlaştırmaktır. Yönetim sistemimizi sürekli olarak yenileyerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklanırız.

sustainability
card-image-3

Değerlerimiz

Değerlerimiz Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı; Müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak ve hayat kalitelerini artırmak her zaman ilk önceliğimiz olmuştur. Eğitim, Paylaşım, Gelişim; Sahip olduğumuz bilgi birikimini gelecek nesillere doğru bir şekilde aktarabilmek için şirket içi eğitimlere önem veririz.Takım ruhundan aldığımız motivasyon, mücadele hırsımızı da körükler. Kaynakların Doğru Kullanımı; Düzenli bir performans sergileyebilmek için kaynakların doğru kullanımına maksimum özen gösteririz. Adil ve Şeffaf Bir Yönetim Anlayışı; Organizasyonumuz içinde yer alan her çalışanla dürüst bir iletişim alanı yaratırız. Hesap verilebilir bir düzen için önceliğimiz; demokratik bir yönetim ve sistemlerin işlemesinin her şartta sağlanabilmesidir. Saygı Duyan ve Duyulan Bir Yapı; İnsan, çevre, emek ve bilgi her zaman saygı duyduğumuz kavramlar arasında gösterilebilir. Saygınlığımızı da ilkeli, dürüst, ölçülü duruş ve sorumluluk bilincimizden alırız.

Referanslar

cnh-industrial-logo
fritzmeier-logo
ligier-logo
man-logo
widney-logo

Sertifikalar

certificate-1
certificate-2
certificate-3
certificate-4
certificate-5
certificate-6