Son Yazılar

Camın Kullanım Alanları

Endüstriyel ve günlük alanlarda en çok kullanılan malzemelerin başında cam gelmektedir. Gündelik hayatı kolaylaştıran, maksimum oranda güvenlik sağlayan camın…

Daha fazla oku

Camın Üretim Süreci

İnorganik bir madde olan cam, malzemeciler tarafından aşırı soğutulmuş bir sıvıya da benzetiliyor. Üretilen cam malzemeye göre farklı prosesler…

Daha fazla oku

Camın Tarihi

Geçmişi M.Ö.3.000'li yıllara kadar uzanan camın bronz çağda keşfedildiği biliniyor. Aslında camın buluşu ve camın tarihi ile ilgili 2…

Daha fazla oku

Yeni Sitemiz

11 ürün tipi, 130 marka, 870 model cam üreten markamız kalitesini yansıtan bir web sitesiyle yeniden karşınızda olmaktan büyük…

Daha fazla oku

Şirketimizin Sizlere Sunduğu Kariyer Fırsatları

Yeni Bir Başlangıç

Camın kullanılmadığı mekan, sektör veya alan yok denecek kadar azdır. Bina içinde ve dışında kullanılan ve mekanları yaşanılır kılan, evleri yalıtan, otomobil, uçak ve trenlerde yüksek koruma sağlayan cam, yaşamın olmazsa olmaz bir malzemesidir. Hayatımızda böylesine önemli yer teşkil eden bir malzeme üretiminin herhangi bir sürecinde aktif rol oynayarak dünyayı yeniden şekillendirmek istiyorsanız sizlere sunduğumuz kariyer fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Türkiye'nin en büyük cam üreticisi ile çalışmak kariyerinizde yepyeni bir sayfa açarak sizleri hayallerinize götürecektir.

Kariyer Merkezi

Uğurlu Camda Çalışmak

Firmamızın sizden beklentileri

Hırs

Mükemmeli yaratmada ve en iyisi olmada hırslı olmak gerekir. Kimileri başarma arzusu ile doğarken kimileri başarma hırsı ile yaşar. Enerji ve kararlılık gerektiren hırs başarının anahtarıdır. Mücadeleyi bırakmayanlardansanız başarı size çok yakındır.

Yaratıcılık

Fikirler organizasyonunda yaratıcılığınızla hayal ederek ve hayallerinizi hayata geçirerek farkındalık yaratmaktır. Orijinal, faydalı ve yeni fikirler yaratıcılık yeteneğinin bir sonucudur. Alışılmış ve kalıplaşmış olanın dışına çıkmak ve yeni fikirlerle fark yaratmaktır.

İşbirliği

Takım ruhu, ekip çalışması fikirleri paylaşmaya açık olmakla ve başkalarının fikirlerini geliştirmeyi kabul etmekle mümkündür. Başarı işbirliği gerektirir. Amacı ve çıkarları aynı olan insanların birlikte çalıştığı aynı çatı altında işbirliği yapmak gerekir.

Saygı

Görev ve sorumluluklarınız çerçevesinde cinsiyet, etnik ve köken ayrımı yapmaksızın meslektaşlarınıza saygı önemlidir. Aynı duyguları paylaşan ve aynı amaç için çalışan insanların birbirine olan saygısı başarı için gereklidir.

Firmamızın size sunacakları

Destek

Hedeflerimiz doğrultusunda tüm fikirlere açık bir firma olarak fikirlerinizi destekleyecek ve onaylayacağız. Orijinal fikirlerin hayata geçirilmesinde firma desteği önemlidir. Fikirlerinizi dikkate alan, saygı duyan ve onları hayata geçirmede arkanızda olan bir firmayız.

Fırsat

Sektörün lider çözüm ortakları ile çalışan bir firma olarak hayatınızın kariyer fırsatını sunuyoruz. Dünyanın önde gelen projelerinde sektörün lider firmaları ile çalışmak isteyenlere kapımızı açıyoruz. Firmamızda çalışarak iyi bir kariyer fırsatını isteyenlerle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Çeşitlilik

Herkese açık bir firma olarak çeşitliliği destekliyor ve dünya standartlarında bir organizasyonda yer alan çalışanlarımızın fikirlerine saygı duyuyoruz. Yaratıcılığın ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir sektör olan cam sektöründe orijinal fikirlerin her zaman arkasında duruyoruz.

Saygı

Görev ve sorumluluğunuz ne olursa olsun cinsiyet, etnik ve köken ayrımı yapmaksızın tüm çalışanlarımıza saygı duyuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

İŞLETMENIZDE KADINLAR ÇALIŞABILIR MI?
İşletmemizde Otobüs Fırın Bölümü haricindeki tüm bölümlerde kadın çalışanlarımız bulunmaktadır.
ŞIRKETINIZE NASIL IŞ BAŞVURUSUNDA BULUNABILIRIM?
İşe Alım Süreçleri bölümümüzdeki yazımızdan detaylı cevaba ulaşabilirsiniz. CV nizi portalımıza eklemeniz mümkündür.
UĞURLU OTO CAM DA KARIYER PLANLAMASI YAPILIYOR MU?
Şirketimizde kariyer planlaması yapılmaktadır.
UGURLU OTO CAM STAJYERLERE ÖNEM VERILIYOR MU ?
Şirketimiz stajyerlere önem vermektedir. Okullar ile protokol imzalanıp yarım dönem staj yapma imkanı sağlanmaktadır.