DUYURULAR

DEĞERLİ SİGORTA ACENTELERİMİZ

UĞURLU OTO CAM A.Ş. olarak siz değerli sigorta acentelerimizin, kıymetli müşterilerine en hızlı ve güvenilir şekilde oto cam hasarlarında hizmet vermenin gururu içerisindeyiz.

Teknolojik gelişimine hızla devam ederek 47. Yılına giren UĞURLU OTO CAM A.Ş. sizlerden aldığı destek ve güç ile ilerleyen senelerde de yeni yatırımlar ve projeler ile sigortalı müşterilerinize en mükemmeliyetçi hizmet sunmaya devam edecektir. Gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki faaliyetleri ile oto cam sektörünün öncü firması olmaya devam ederek, ülkemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan kimliğinden ödün vermemektir.
Yurt dışında 33 ülkeye ihracat hizmeti sunanUĞURLU OTO CAM A.Ş. , ülkemizde de 9 bölge Müdürlüğü ve her yerleşim merkezinde bulunan 287 seçkin bayisi ile ülkemizde faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin müşterilerine hizmetini sürdürmektedir.

Sigortalı müşterilerimizin Türkiye’nin her noktasından 7gün/24 saat 444 00 70 hattından bizlere ulaşması neticesinde oto cam hasarlarının onarımını gerek yerinde gerekse mobil hizmet ile arzu etmeleri durumunda vale hizmeti seçeneğimizle sunmaktayız.

Tüm destekleriniz için teşekkür eder, sizlerde daha güzel yarınlara koşmaktan onur duyarız.

 

 

                                                                                                  UĞURLU OTOCAM SANAYİ VE TİCARET A.Ş

                                                                                                YÖNETİM KURULU